Viimsi Fest on särtsakas start suvesse!

Aeg on ära saata pimedad ja pikad ööd ning tervitada suve ja algavat puhkuste aega!

Viimsi Fest on vallarahva kohtumispaik, kuhu on oodatud igas vanuses inimesed mõnusalt aega veetma, nautima maitseelamusi ning erinevat meelelahtust.

Viimsi Festil on oma ala kõige väiksemale vallakodanikule: LASTEALA.  Lastealal on batuudid, ponisõit, liikluslinnak, võistlusmängud, mänguala ja palju muud toredat.

Festivalil on ka oma ala teismelistele: NOORTEALA. Koht, kus on mõnus aega veeta, muusikavideot vaadata, seltskonna mänge mängida, kott-toolidel lamada ja päikest võtta. Noorteala kõrval on maitsvate snäkkidega ja lahedate jookidega söögitelk.

Viimsi Festi SÖÖMISALA asub suure-suure telgi all – kuhu on paigutatud lauad ja toolid ning meelelahutuse jaoks ka lava. Söögiala on ümbritsetud toitlustus- ja joogitelkidega, kes pakuvad igale ostjale parima valiku sooja sööki ja meelepärast jooki.

Muidugi ei saa üheltki healt festivalilt puududa MÜÜGITÄNAVAD: käsitööehted, puidust kujukesed, kosmeetika, mänguasjad, kõike head ja maitsvat ning palju muud.

Lisaks, on Viimsi staadionil  2. juunil valla suursündmus Harjumaa Laulu- ja tantsupidu.

Laupäeval, 2. juunil 2018 toimub Viimsi staadionil Harju maakonna tippsündmusena laulu- ja tantsupidu, mille motoks on „KODUTEEL“.

Selle suure rahvapeoga tähistavad maakonna rahvakultuurikollektiivid Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva.

UNESCO vaimse kultuuripärandi nimekirja kantud laulu- ja tantsupidude traditsioon Eestis on toimiv ja unikaalselt elav kultuuritraditsioonide protsess.

Laulu- ja tantsupeod on ajaloolises perspektiivis andnud olulise panuse rahvuslikku kujunemisse, arenedes ühtlasi kõige massilisemaks ja rahvast koondavaks sündmuseks, inimesed - osaledes ise koorilaulu või tantsuharjutustel, külastades kontserte, maakonna või vabariigi laulu- ja tantsupidusid, rahvakultuuri festivale.

Harjumaa laulu- ja tantsupeol osalemisel on kaasatud harrastuskollektiivid kõigist omavalitsusest ning kollektiivid Tallinnast.

Kogu pidu on vaatajatele - kuulajatele tasuta.

Kohtume Viimsi Festil!