VIIMSI FESTI LOOSIMÄNGU VÕITJAD

TÄHELEPANU, TÄHELEPANU!

Meie loosimängude võitjad on:
BURGER KITCHENI 2 einet võitsid MARIAN SCHÖNBERG JA ROLAND TAMMEORG (Saab kätte Viimsi Festil.)


BALBIINO JÄÄTISEKASTI võitjad on KARINE WESTBROOK, TIIA OVTSINNIKOV, PILLE TOMINGAS (auhinna saab kätte Viimsi Festil Ravi tee Balbiino putkas.)

BOOSTI võitjad on KRISTEL KALJAS, ANNIKA VAIKLA, SIMONE VIIDAS, MARTIN SILLASTE, HELEN IBRUS, TIIA OVTSINNIKOV, MARIAN SCHÖNBERG ja SIIM KAEVATS (auhinnas saab kätte Boosti putkas Viimsi Festil - Boosti putka on 1.06 Viimsi Festil ja 2.06 Viimsi staadionil.)

LOOME ILU hennamaalingu võitja on LIISA SILLASTE (Loome Ilu asub Viimsi Festil Noorteala telgis.)

SUBWAY võileivad võitsid MERLE RÜÜTEL ja JOHANNA ANETTE NEUHAUS. (Võidu saab kätte 1. ja 2. juuni Subwayst, Viimsi Keskuses.)

ROBERT BEAN, SINI-MUST kohvipaki võitjad on KALLE POROSON ja KARINE WESTBROOK. (Võidu saab kätte 1. ja 2. juunil Viimsi Staadionil olevast kohvimüügipunktist.)

Loosimine toimus eile õhtul KOBARAS! Vaata Facebooki videot!


Loe lisaks

VIIMSI FEST ON 3 päeva pärast!

Ongi kohe pidu käes!
Facebookis ja Instagramis on VIIMSI FESTIL toimunud mitmed loosimängud.  Homme kell 20.00, KOVHIKUS KOBAR toimub auhindade loosimine! Tule sinagi kaasa elama!
Loe lisaks

VIIMSI FEST ON 35 päeva pärast!

Hoiame täna õhtul KANAL 2-e saates “Väikesed hiiglased” Viimsi tüdrukule Rebeca Elisabeth Kriisale ja tema tiimile Hanna Haruldased pöialt! Täna on finaal, algusega kell 20.00:)!  

VIIMSI FESTIL saab näha Hanna Haruldasi 1. juunil kell 19.00 ja 2. juunil kell 14.00!


Loe lisaks

VIIMSI FEST on 37 päeva pärast!

VIIMSI FESTile tulles saad kindlasti proovida BALBIINO uut ONU ESKIMO MAASIKA-BASIILIKU-KOOREJÄÄTIST!
ONU ESKIMO MAASIKA-BASIILIKU-KOOREJÄÄTISTISES on tasakaalus marjane maasika maitse ja basiilikule iseloomulik maitsenüanss. Kes oodata ei jõua, siis täna saab osta jäätist juba poest!

Loe lisaks